„Rescue Forum 112“ pokračuje aj počas dnešného dňa

Vo štvrtok sa v Nitre začal 8. ročník medzinárodného kongresu Rescue Forum 112. Jeho hlavnou témou je komunikácia záchranných zložiek pred zásahom a počas zásahu. Počas včerajších prednášok zástupcovia záchranných zložiek diskutovali na viaceré témy súvisiace s komunikáciou záchranných zložiek, technickou podporou tiesňovej linky, pravidelnom vzdelávaní a odbornej príprave operátorov.
Dnešný program na medzinárodnom kongrese ponúkne poslucháčom prednášky, ktoré budú hodnotiť postupy pri dvoch komplikovaných zásahoch z roku 2015. V prvom prípade budú diskutujúci hodnotiť manažment zásahu pri podozrení na vysoko virulentnú nákazu, ktorá sa odohrala v Žilinskom kraji. Druhá prednáška je venovaná hodnoteniu zásahu z dňa 20. augusta 2015, kedy záchranné zložky zasahovali pri páde dvoch lietadiel pri obci Červený Kameň.

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X