Rozsiahlý požiar v Novej Bystrici

Dna 3.4.2015 o 0:15 hod bola naša jednotka DHZ obce Radôstka povolaná operačným dôstojníkom HaZZ k rozsiahlemu požiaru budov v obci Nová Bystrica.

Odchod zo zbrojnice bol 0:26 hod. Naša jednotka vykonávala kyvadlovú dopravu vody vozidlom T 138 CAS32 – 1+1 a rozoberaním zhoreniska 1+ 3 Ávia. Pri našom príjazde už zasahovali jednotky HaZZ Čadca T 815-7, HaZZ Turzovka T148 CAS 32, HaZZ KNM – PV3S, DHZ Nová Bystrica – Avia. Zásah sa uskutočnil v ťažko dostupnom teréne. Zásah sťažovalo aj nepriaznivé počasie (husté sneženie-napadlo cca 30cm snehu). Jednotka Dhz Radôstka opustila miesto zásahu o 4:30 hod. a na základňu dorazila o 4:45 hod.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X