Slovenská reprezentácia získala na Majstrovstvách sveta v hasičskom športe niekoľko cenných medailí

Slovenská reprezentácia získala na Majstrovstvách sveta v hasičskom športe niekoľko cenných medailí

V sobotu sa na Majstrovstvách sveta v hasičskom športe v Ostrave uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie, z ktorého si slovenská reprezentácia odniesla hneď niekoľko medailí. Zlatú medailu v požiarnom útoku s časom 25,52 s. získali Muži a dokázali tak zvíťaziť v konkurencii 14 družstiev. V požiarnom útoku bodovali aj Dorastenky, ktoré s časom 20,87 s. porazili 5 súperov a získali zlato. Na treťom mieste v rovnomennej disciplíne v kategórii Ženy skončili reprezentantky Slovenska s časom 27,61 s.
V celkovom poradí družstiev sa Muži a Ženy umiestnili na 5. mieste, Dorastenky obsadili 4. miesto a Dorastenci skončili na 8. mieste.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X