Home / PRÁVE TERAZ / Smrteľná dopravná nehoda na D2

Smrteľná dopravná nehoda na D2

Hasiči z Malaciek a Kútov momentálne zasahujú pri dopravnej nehode jedného vozidla, ktorá sa stala na 22. kilometri diaľnice D2 v katastri obce Veľké Leváre smerom na Malacky. Po nehode skončilo vozidlo mimo cesty, pričom v ňom zostala zakliesnená jedna osoba. Hasiči po príchode zranenú osobu vyslobodili hydraulickým vyslobodzovacím zariadením, poskytli jej predlekársku prvú pomoc a na miesto privolali záchranársky vrtuľník. Do príletu vrtuľníka ťažko zranená osoba svojim zraneniam podľahla. Diaľnica bola v danom úseku v čase pristávania vrtuľníka uzavretá.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …