Stan na hraničnom prechode Bratislava-Petržalka Berg slúži ako dočasné zázemie pre repatriantov

Na hraničnom prechode Bratislava-Petržalka Berg majú bratislavskí hasiči už týždeň umiestnený stan na dlhodobé zásahy pre osoby prichádzajúce na hranice peši. Stan slúži ako dočasné zázemie pre repatriantov, ktorí sú po zaregistrovaní rozvážaní do karanténnych zariadení.
O toto dočasné útočisko pre repatriantov sa v pravidelných intervaloch starajú príslušníci z Bratislavy. Dezinfikujú ho vyrucídnym prostriedkom a zabezpečujú pravidelnú kontrolu a údržbu technických zariadení. Stan na dlhodobé zásahy je súčasťou Modulu hasenia požiarov v prírodnom prostredí a štandardne je dislokovaný na Hasičskom a záchrannom útvare hl. m. SR Bratislavy.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X