Home / AKTUALITY / Stan na hraničnom prechode Bratislava-Petržalka Berg slúži ako dočasné zázemie pre repatriantov

Stan na hraničnom prechode Bratislava-Petržalka Berg slúži ako dočasné zázemie pre repatriantov

Na hraničnom prechode Bratislava-Petržalka Berg majú bratislavskí hasiči už týždeň umiestnený stan na dlhodobé zásahy pre osoby prichádzajúce na hranice peši. Stan slúži ako dočasné zázemie pre repatriantov, ktorí sú po zaregistrovaní rozvážaní do karanténnych zariadení.
O toto dočasné útočisko pre repatriantov sa v pravidelných intervaloch starajú príslušníci z Bratislavy. Dezinfikujú ho vyrucídnym prostriedkom a zabezpečujú pravidelnú kontrolu a údržbu technických zariadení. Stan na dlhodobé zásahy je súčasťou Modulu hasenia požiarov v prírodnom prostredí a štandardne je dislokovaný na Hasičskom a záchrannom útvare hl. m. SR Bratislavy.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Počas nasledujúcich dní pomôžu pri testovaní opäť hasiči

Slovenská republika prijala pomoc od severných susedov z Poľska v podobe 200-člennej skupiny zdravotníkov. Dnes …

X