Štúrovskí hasiči zasahovali pri vážnej dopravnej nehode

Dňa 14. decembra 2015 o šiestej hodine ráno bola ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel Renault Twingo a Peugeot 206 na štátnej ceste č. II/564 v katastri mesta Štúrovo, okres Nové Zámky. V dôsledku dopravnej nehody došlo k usmrteniu dvoch osôb a päť osôb bolo zranených. Zasahujúci príslušníci z hasičskej stanice v Štúrove vyslobodili zranené osoby z havarovaných vozidiel pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli im predlekársku prvú pomoc a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Havarované vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru, naložili ich na vozidlá odťahovej služby a očistili vozovku.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X