Tragickú dopravnú nehodu pri Bytči neprežili dve osoby

Včera 7. januára 2016 večer bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla a nákladného vozidla na štátnej ceste I. triedy v katastri obce Kolárovice, okres Bytča. Zasahujúci píslušníci z hasičskej stanice v Bytči po príchode na miesto udalosti vyslobodili z vozidla dve zakliesnené osoby, ktoré utrpeli zranenia nezlúčiteľné so životom. Jednej zranenej osobe z nákladného vozidla bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc. Hasiči havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru, pomohli ich naložiť na vozidlá odťahovej služby a očistili vozovku.

 

 

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X