Tri zhorené traktory si vyžiadali škodu 150 tisíc eur

Tri zhorené traktory si vyžiadali škodu 150 tisíc eur Dnes pred druhou hodinou ráno bol ohlásený požiar pracovných strojov v obci Horná Strehová, okres Veľký Krtíš. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o požiar troch traktorov stojacich vedľa seba, ktorý ohrozuje aj vedľa stojacu budovu. V čase príchodu hasičov bol požiar plne rozvinutý. Na mieste zasahovali ôsmi hasiči z Veľkého Krtíša a Lučenca s tromi kusmi hasičskej techniky. Tri traktory sa podarilo úplne uhasiť o štvrtej hodine ráno. Škoda spôsobená požiarom bola predbežne odhadnutá na 150 tisíc eur, uchránené hodnoty dosiahli výšku 50 tisíc eur. Pri udalosti nedošlo k žiadnym zraneniam.