Trnavskí hasiči dnes v noci zasahovali pri požiari strechy rodinného domu

Trnavskí hasiči dnes v noci zasahovali pri požiari strechy rodinného domu

Dnes krátko po polnoci bol ohlásený požiar strechy rodinného domu v Trstíne. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti bola celá strecha zachvátená plameňom. Počas zásahu bolo zistené, že sa požiar šíril od komínového telesa v ktorom bola zamurovaná drevená hrada. Do priestoru strechy sa hasiči dostali pomocou nastavovacích rebríkov. Likvidácia požiaru prebiehala za postupného rozoberania strešnej konštrukcie, pod ktorou sa nachádzali skryté ohniská. Strecha bola následne prekontrolovaná termokamerou. Na mieste udalosti zasahovalo 6 hasičov z Trnavy s 2 ks hasičskej techniky a členovia DHZO Trstín a ZHÚ Chemolak. Škoda na majetku bola predbežne stanovená na 20 tisíc eur.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X