Home / PRÁVE TERAZ / V areáli Nemocnice sv. Michala sú od včera dva kontajnery

V areáli Nemocnice sv. Michala sú od včera dva kontajnery

Včera popoludní pribudli do areálu Nemocnice sv. Michala v Bratislave dva kontajnery pre potreby odberov vzoriek na koronavírus. Jeden z nich bude slúžiť ako ošetrovňa, v druhom je možné izolovať pacientov, pričom k dispozícii majú niekoľko lôžok. Kontajnery poskytnú zdravotníckemu personálu vhodné zázemie pri výkone činností súvisiacich s koronavírusom. Bežne sú dislokované na Záchrannej brigáde HaZZ v Malackách ako súčasť ubytovacieho modulu. Hasiči uviedli kontajnery do úplnej prevádzky do hodiny od príchodu. V areáli nemocnice zostanú pokým to bude potrebné.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X