V Bratislave sa dnes uskutoční ZZK za rok 2015

Dovoľujeme si Vás pozvať na slávnostné podujatie Zlatý záchranársky kríž za rok 2015, ktoré sa uskutoční dnes, 21. apríla 2016, v priestoroch historickej budovy Opery SND na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.
Poslaním projektu je hľadať a oceniť výnimočné, profesionálne zvládnuté zásahy hasičov, zdravotníkov, vojakov, policajtov a iných zložiek integrovaného záchranného systému, dobrovoľníkov aj profesionálov, rovnako ako obetavé činy prvej pomoci laikov – detí aj dospelých.
Jubilejný 10. ročník svojou účasťou podporí veľvyslankyňa Českej republiky na Slovensku Lívia Klausová, prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý, generálny riaditeľ Hasičského záchranného zboru Českej republiky Drahoslav Ryba a ďalší ctení hostia.
Podujatie sa začína o 14.00 hod.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Daždivé počasie súťažiacich vo Francovej Lhote neodradilo

Na 9. kole SMHL vo Francovej Lhote sa rozdávali posledné body pred ligovou prestávkou. Zasúťažiť …

X