V Bratislave sa dnes uskutoční ZZK za rok 2015

Dovoľujeme si Vás pozvať na slávnostné podujatie Zlatý záchranársky kríž za rok 2015, ktoré sa uskutoční dnes, 21. apríla 2016, v priestoroch historickej budovy Opery SND na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.
Poslaním projektu je hľadať a oceniť výnimočné, profesionálne zvládnuté zásahy hasičov, zdravotníkov, vojakov, policajtov a iných zložiek integrovaného záchranného systému, dobrovoľníkov aj profesionálov, rovnako ako obetavé činy prvej pomoci laikov – detí aj dospelých.
Jubilejný 10. ročník svojou účasťou podporí veľvyslankyňa Českej republiky na Slovensku Lívia Klausová, prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý, generálny riaditeľ Hasičského záchranného zboru Českej republiky Drahoslav Ryba a ďalší ctení hostia.
Podujatie sa začína o 14.00 hod.

Daždivé počasie súťažiacich vo Francovej Lhote neodradilo

Na 9. kole SMHL vo Francovej Lhote sa rozdávali posledné body pred ligovou prestávkou. Zasúťažiť …