V Bratislave sa dnes uskutoční ZZK za rok 2015

Dovoľujeme si Vás pozvať na slávnostné podujatie Zlatý záchranársky kríž za rok 2015, ktoré sa uskutoční dnes, 21. apríla 2016, v priestoroch historickej budovy Opery SND na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.
Poslaním projektu je hľadať a oceniť výnimočné, profesionálne zvládnuté zásahy hasičov, zdravotníkov, vojakov, policajtov a iných zložiek integrovaného záchranného systému, dobrovoľníkov aj profesionálov, rovnako ako obetavé činy prvej pomoci laikov – detí aj dospelých.
Jubilejný 10. ročník svojou účasťou podporí veľvyslankyňa Českej republiky na Slovensku Lívia Klausová, prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý, generálny riaditeľ Hasičského záchranného zboru Českej republiky Drahoslav Ryba a ďalší ctení hostia.
Podujatie sa začína o 14.00 hod.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Štartovacia pištoľ alebo revolver na náboje v kal. 6 mm (Short Blank) je podľa zákona expanznou zbraňou.

Dňa 2.12.2021 bola schválená v parlamente novela Zákona č. 190/2003 Z. z. (o strelných zbraniach …

X