V Dolnom Štále horelo rýchle občerstvenie

V Dolnom Štále horelo rýchle občerstvenie

V nedeľu v nočných hodinách bol nahlásený požiar strechy budovy bufetu v obci Dolný Štál. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že horí 1 bočná strana a strecha bufetu rýchleho občerstvenia s rozmermi cca. 6 x 7 m. Na likvidáciu a lokalizáciu požiaru bol nasadený 1 vysokotlaký prúd a na ochladzovanie susedných objektov 1 C prúd s postupným rozoberaním strešnej konštrukcie. Na mieste udalosti zasahovalo 6 hasičov z Dunajskej Stredy s 3 ks hasičskej techniky a členovia DHZO Dolný Štál. Škoda na majetku bola predbežne vyčíslená na 1000,- Eur. Pravdepodobnou príčinou vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X