Home / PRÁVE TERAZ / V Medzibrode došlo k zrúteniu rodinného domu, hasiči prehľadávajú sutiny

V Medzibrode došlo k zrúteniu rodinného domu, hasiči prehľadávajú sutiny

Hasiči momentálne zasahujú v obci Medzibrod v okrese Banská Bystrica, kde došlo k zrúteniu časti rodinného domu. Rodinný dom, ktorého časť bola pod rekonštrukčnými prácami, sa zatiaľ z nezistených príčin zrútila po jednej hodine popoludní. Tesne pred zrútením stihla dom opustiť jedna osoba. Momentálne sutiny prehľadáva 9 hasičov, keďže by sa v dome mohla nachádzať ďalšia osoba. Na miesto smeruje aj pes špeciálne vycvičený na prehľadávanie sutín. Osoba, ktorá dom opustila tesne pred zrútením, neutrpela žiadne zranenia.

Aktualizácia – 15.30 hod.
Prítomnosť ďalšej osoby pod sutinami zrúteného rodinného domu v obci Medzibrod sa nepotvrdila. Udalosť si nevyžiadala žiadne zranené osoby. Hasiči sa po zbalení vecných prostriwdkov odoberú na svoje základne.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Výbuch plynu v bytovom dome v Prešove

AKTUALIZÁCIA 7.40 hod. Súhrn informácií v súvislosti s výbuchom plynu na Mukačevskej ulici v Prešove …