V piatok dostali nové vozidlo Iveco Daily členovia DHZO Roztoky

Dobrovoľným hasičom v obci Roztoky bolo v piatok, 20. 12. 2019 odovzdané nové vozidlo Iveco Daily. Odovzdávanie vozidiel sa uskutočnilo so začiatkom o 11.30 hod. za účasti riaditeľa Krajského riaditeľstva HaZZ v Prešove Jána Goliáša, riaditeľa Okresného riaditeľstva HaZZ vo Svidníku Viktora Hriseňka a starostu obce Roztoky Martina Jurkoviča.

Na celom Slovensku si tieto vozidlá postupne prevezme 365 dobrovoľných hasičských zborov obcí. DHZO dostanú novú techniku v rámci projektu Ministerstva vnútra SR Zvýšenie odborných a intervenčných kapacít na regionálnej a lokálnej úrovni, ktorý sa realizuje vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja cez Operačný program Kvalita životného prostredia.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X