Home / PRÁVE TERAZ / Vážnu dopravnú nehodu neprežila jedna osoba, štyri sa zranili

Vážnu dopravnú nehodu neprežila jedna osoba, štyri sa zranili

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Ostrov v okrese Piešťany. Pri udalosti sa zrazili dve vozidlá, v ktorých sa v tom čase viezlo 5 osôb. Jedna osoba bola z vozidla vyslobodzovaná hydraulickým náradím a neskôr resuscitovaná, svojim zraneniam však na mieste podľahla. Ostatné štyri osoby (z toho dve deti) utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Jedna maloletá osoba bola do nemocnice prevezená záchranárskym vrtuľníkom. Hasiči na mieste poskytovali predlekársku prvú pomoc a na havarovaných vozidlách momentálne vykonávajú protipožiarne opatrenia. Zasahujú profesionáli z Piešťan a dobrovoľní hasiči z obce Pobedim.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči dnes odoberajú vzorky v Bardejovských a Trenčianskych Kúpeľoch

Posádky hasičskej záchrannej služby z Prešova a Trenčína dnes odoberajú vzorky zamestnancom Bardejovských a Trenčianskych …

X