Vážnu dopravnú nehodu v Gerlachove neprežili 2 osoby

V nedeľu 6. novembra 2016 po obede bola ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel na štátnej ceste č. I/77 v obci Gerlachov, okres Bardejov. V dôsledku dopravnej nehody došlo k usmrteniu dvoch osôb a dve osoby boli zranené (z nich dve deti). Zasahujúci príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Bardejove a Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Starej Ľubovni (z hasičskej stanice v Ľubotíne) vyslobodili zranené osoby z vozidiel a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru.

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …