Home / ZÁSAHY / Prešovský kraj / Vážnu dopravnú nehodu v Gerlachove neprežili 2 osoby

Vážnu dopravnú nehodu v Gerlachove neprežili 2 osoby

V nedeľu 6. novembra 2016 po obede bola ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel na štátnej ceste č. I/77 v obci Gerlachov, okres Bardejov. V dôsledku dopravnej nehody došlo k usmrteniu dvoch osôb a dve osoby boli zranené (z nich dve deti). Zasahujúci príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Bardejove a Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Starej Ľubovni (z hasičskej stanice v Ľubotíne) vyslobodili zranené osoby z vozidiel a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru.

Tlačové správy

Pre nedovolené spaľovanie vznikol požiar, ktorý zasiahol plochu 12 tisíc m2

Žilinských hasičov včera potrápil požiar rúbaniska, ktorý vypukol popoludní v katastri obce Ochodnica v okrese …