Vedúci predstavitelia HaZZ v utorok privítali členov českej delegácie z HZS ČR

Vedúci predstavitelia HaZZ v utorok privítali členov českej delegácie z HZS ČR

V utorok 18. októbra 2016 sa vo Zvolene uskutočnilo prijatie českej delegácie slúžiace ako pracovné stretnutie k vyhodnoteniu úloh vyplývajúcich z Memoranda o spolupráci a priateľských vzťahoch uzavretým medzi Ministerstvem vnitra – Generálním ředitelstvím Hasičského záchranného sboru České republiky a Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky – Prezídiom Hasičského a záchranného zboru.
Súčasťou dvojdňovej návštevy bude v stredu 19. októbra 2016 priateľský medzištátny futbalový zápas medzi slovenskými a českými profesionálnymi hasičmi, ktorý sa uskutoční o 14.00 hod. na štadióne MFK Lokomotíva na Neresnickej ceste 13 vo Zvolene. Futbalový zápas bude prístupný aj pre verejnosť.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X