Viac ako stovka hasičov zasahuje pri požiari na Záhorí

Desiatky profesionálnych a dobrovoľných hasičov od pol piatej zasahujú pri požiari lesa medzi k. o. Jakubov a Láb, okres Malacky. Požiar zasiahol plochu cca. 3 x 1 kilometer. Pri udalosti zasahuje takmer 110 profesionálnych a dobrovoľných hasičov so 70 ks hasičskej techniky z Malaciek, Bratislavy, Pezinka, z DHZ Pole, Lozorna, Veľkých Levár, Malých Levár, Gajarov, Plaveckého Štvrtka, Zohora a mnohých ďalších. Pri hasení pomáha aj vrtuľník Letky MV SR. Na mieste udalosti je zriadený riadiaci štáb, na miesto bude vyslaná aj hasičská technika z Trnavského a Nitrianskeho kraja.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X