Home / PRÁVE TERAZ / Viac ako stovka hasičov zasahuje pri požiari na Záhorí

Viac ako stovka hasičov zasahuje pri požiari na Záhorí

Desiatky profesionálnych a dobrovoľných hasičov od pol piatej zasahujú pri požiari lesa medzi k. o. Jakubov a Láb, okres Malacky. Požiar zasiahol plochu cca. 3 x 1 kilometer. Pri udalosti zasahuje takmer 110 profesionálnych a dobrovoľných hasičov so 70 ks hasičskej techniky z Malaciek, Bratislavy, Pezinka, z DHZ Pole, Lozorna, Veľkých Levár, Malých Levár, Gajarov, Plaveckého Štvrtka, Zohora a mnohých ďalších. Pri hasení pomáha aj vrtuľník Letky MV SR. Na mieste udalosti je zriadený riadiaci štáb, na miesto bude vyslaná aj hasičská technika z Trnavského a Nitrianskeho kraja.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …