Víťazom prvej disciplíny sa stal Dávid Kalužnik z Okresného riaditeľstva HaZZ v Dolnom Kubíne

Víťazom prvej disciplíny sa stal Dávid Kalužnik z Okresného riaditeľstva HaZZ v Dolnom Kubíne

Dnes popoludní sa na Námestí SNP vo Zvolene uskutočnilo slávnostné otvorenie Majstrovstiev SR v hasičskom športe za účasti prezidenta HaZZ Alexandra Nejedlého, štátneho tajomníka MV SR Rudolfa Urbanoviča, primátorky mesta Zvolen Lenky Balkovičove, predstaviteľov HaZZ a ďalších ctených hostí. Po ceremoniáli nasledovali druhé pokusy v disciplíne „výstup do 4. podlažia cvičnej veže“.
Na 1. mieste sa umiestnil Dávid Kalužník z OR HaZZ v Dolnom Kubíne s najlepším časom 14,67 s, 2. miesto obsadil Marián Rerko z OR HaZZ v Poprade s časom 14,93 s. a na 3. mieste skončil Dávid Goldman G4S Fire Services Bratislava s časom 15,35 s.
Na majstrovstvách sa zúčastnili aj študenti z vybraných vysokých škôl a športovkyne z radov dobrovoľných hasičov z tímu Fire Team Slovakia, ktorí súťažili vo výstupe do 2. nadzemného podlažia cvičnej veže.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X