Home / PRÁVE TERAZ / Vodič dodávky pri nehode vrazil do stromu

Vodič dodávky pri nehode vrazil do stromu

Hasiči z Myjavy momentálne zasahujú na štátnej ceste II/499 v katastri mesta Brezová pod Bradlom pri dopravnej nehode nákladného vozidla, ktoré zatiaľ z nezistených príčin vrazilo do stromu. V čase nehody sa vo vozidle viezla jedna osoba, ktorú hasiči bezprostredne po udalosti vyslobodili v bezvedomí a poskytli jej predlekársku prvú pomoc. Pri nehode došlo k zvaleniu časti stromu cez celú vozovku, ktorá je momentálne neprejazdná. Účastník nehody je už v opatere ZZS, hasiči budú v nasledujúcich chvíľach odstraňovať strom z vozovky.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …