Výbuch v rodinnom dome spôsobila fľaša acetylénu

Výbuch v rodinnom dome spôsobila fľaša acetylénu

Včera krátko po 23.00 hod. bol ohlásený výbuch a následný požiar prístavby rodinného domu v obci Tepličky. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Hlohovca jedným C prúdom a tromi vysokotlakovými prúdmi. Prieskumom bolo zistené, že v horiacej budove sa nachádzala jedna vybuchnutá fľaša acetylénu. Pri požiari bola jedna osoba zranená. Následkom udalosti vznikla majiteľovi nehnuteľnosti priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 5 000,- Eur. Príčina vzniku požiaru bola nedbalosť a neopatrnosť dospelých.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X