Home / AKTUALITY / Výcvik Modulu záchrany pred povodňami

Výcvik Modulu záchrany pred povodňami

Pod vedením Prezídia HaZZ a Krajského riaditeľstva HaZZ v Nitre (s podporou OR HaZZ v Komárne) sa dnes na sútoku riek Dunaj a Váh koná výcvik Modulu záchrany pred povodňami. Výcvik prebieha za účelom zlepšenia koordinácie nasadenia síl a prostriedkov pri vykonávaní povodňových záchranných prác, monitorovania zaplaveného územia, zvládania krízových situácií a evakuácie obyvateľstva. Prítomné sú posádky z krajských riaditeľstiev HaZZ v Nitre, Trnave, Trenčíne a Bratislave.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Návšteva predstaviteľov chorvátskych hasičov

V utorok 5. novembra 2019 prijali zástupcovia Výcvikového centra HaZZ Lešť zahraničnú delegáciu z Chorvátskej …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X