Vyhodnotenie disciplíny beh na 100 metrov s prekážkami

Vyhodnotenie disciplíny beh na 100 metrov s prekážkami

Na štadióne v Dubnici nad Váhom sa skončila prvá súťažná disciplína 46. ročníka Majstrovstiev Slovenskej republiky v hasičskom športe. V disciplíne beh na 100 metrov s prekážkami sa na 1. mieste umiestnil a titul majstra Slovenska získal Marián Rerko z OR HaZZ v Poprade, ktorý dobehol do cieľa s časom 16,07 s. Druhé miesto si vybojoval Dávid Kalužník z OR HaZZ v Žiline s časom 17,05 s. Na treťom mieste sa umiestnil Ľubomír Lörinčík z OR HaZZ v Lučenci s časom 17,09 s.
Súčasťou prvého súťažného dňa bolo aj vyhodnotenie disciplíny beh na 100 m s prekážkami – dobrovoľní hasiči. Medzi 134 športovcami, ktorí dnes štartovali v tejto disciplíne, súťažilo aj 9 dobrovoľných hasičov. Prvé miesto s najlepším časom 17,49s získal dobrovoľný hasič Richard Bujna z DHZ Turčianske Teplice. Na druhom mieste sa umiestnil Marián Lorinc z DHZ Smižany s časom 17,49s, bronzovú medailu si odniesol Marek Šebest z DHZ Vikartovce s časom 18,40s. Ocenenia víťazom odovzdal prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X