Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie zo štátneho rozpočtu prostredníctvom rozpočtovej kapitoly Ministerstva vnútra Slovenskej republiky

Ministerstvo vnútra SR dnes vyhlásilo Výzvu na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie zo štátneho rozpočtu prostredníctvom rozpočtovej kapitoly Ministerstva vnútra Slovenskej republiky.

Účelom výzvy je Podpora zvýšenia ochrany pred požiarmi prostredníctvom výstavby, rekonštrukcie a modernizácie stavieb a opravy budov, nadobudnutie budov na účel hasičských staníc a hasičských zbrojníc.

Na zaslanie žiadosti o dotáciu máte od dnes presne 45 dní, termín uzávierky je 31. augusta 2017. Finančný objem zdrojov vyčlenených na túto výzvu je 10 MILIÓNOV EUR !

Celé znenie výzvy nájdete TU!

Vyzva_VII._PHZZ_2017