XIX. ročník Medzinárodného futbalového turnaja profesionálnych hasičov Euroregiónu Beskydy Slovenskej republiky a Poľska

XIX. ročník Medzinárodného futbalového turnaja profesionálnych hasičov Euroregiónu Beskydy Slovenskej republiky a Poľska

Koncom minulého týždňa sa na futbalovom štadióne v obci Lisková v okrese Ružomberok uskutočnil XIX. ročník Medzinárodného futbalového turnaja profesionálnych hasičov Euroregiónu Beskydy Slovenskej a Poľskej republiky. Na turnaji sa zúčastnilo 10 družstiev, z toho štyri zo Sliezskeho vojvodstva, tri z Malopoľského vojvodstva a tri súťažné družstvá zo Žilinského kraja.
Futbalový turnaj vyhralo poľské družstvo z Bielsko-Biala. Druhé miesto v celkovom vyhodnotení obsadilo poľské družstvo z Katovíc a na treťom mieste sa umiestnilo družstvo z Krajského riaditeľstva HaZZ v Žiline. Najlepším strelcom sa stal Michal Horník z Nového Targu a ako najlepší brankár bol vyhodnotený Stanislav Kormanec z Okresného riaditeľstva HaZZ v Čadci.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X