Home / PRÁVE TERAZ / Z dôvodu požiaru na poliach došlo k uzavretiu cesty druhej triedy

Z dôvodu požiaru na poliach došlo k uzavretiu cesty druhej triedy

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari v prírodnom prostredí, ktorý vypukol dnes po pol druhej popoludní. Požiar zasiahol pracovný stroj a dve polia v katastri obce Prašník v okrese Piešťany. Pri udalosti zasahujú profesionáli z Piešťan a Trnavy a dobrovoľní hasiči z obcí Vrbové, Prašník a Pobedim. Požiar ohrozoval štátnu komunikáciu č. II/499, následkom čoho došlo v tomto úseku k jej uzavretiu. Pri udalosti sa doposiaľ nikto nezranil.

Hasiči odoberali vzorky na koronavírus v marginalizovanej skupine vo Vranove nad Topľou

Na základe požiadavky mestského krízového štábu dnes hasiči vykonávali PCR odbery vzoriek osobám v marginalizovanej …