Zábavná pyrotechnika si vyžiadala 17 výjazdov hasičov

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V súvislosti so zábavnou pyrotechnikou zasahovali slovenskí hasiči za posledných 5 hodín pri 17 prípadoch.
Najviac takýchto udalostí vzniklo v Bratislavskom kraji (5), v Prešovskom kraji boli hasiči vyslaní k 3 prípadom, v Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji zasahovali pri 2 udalostiach, v Banskobystrickom kraji pri 1 požiari. V prevažnej miere išlo o požiare plastových a plechových kontajnerov, v pár prípadoch spôsobila odpálená pyrotechnika požiar na balkóne. Pri požiaroch spôsobených zábavnou pyrotechnikou zasahovalo celkom 72 príslušníkov Hasičského a záchranného zboru.

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X