Home / PRÁVE TERAZ / Zásah hasičov pri požiari kopca Veľký Gápeľ pokračuje od skorého rána

Zásah hasičov pri požiari kopca Veľký Gápeľ pokračuje od skorého rána

Viac ako 40 hodín hasiči z celého Slovenska pracujú na lokalizácii požiaru v lokalite Veľký Gápeľ. Pred šiestou hodinou ráno sústredili techniku pod požiarisko, aby mohli pokračovať v hasebných prácach. Aj počas dnešného dňa budú leteckú podporu zo vzduchu poskytovať dva vrtuľníky Letky MV SR a Letky Mo SR. Hasiči budú naďalej využívať dopravné vedenie napájané jazierkovým systémom a cisternovou technikou.
Na miesto prišlo tiež 30 dobrovoľníkov z radov zamestnancov Lesov SR a dobrovoľníci zo Štátnej ochrany prírody, ktorí budú nápomocní hasičom pri lokalizačných prácach.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …