Žilinskí hasiči v noci likvidovali požiar v bývalom hostinci

Včera po pol druhej v noci bol ohlásený požiar penziónu – bývalého hostinca v mestskej časti Rajecké Teplice – Poluvsie, okres Žilina. Hasiči po príjazde na miesto udalosti zistili, že íde o 2-podlažnú budovu v rekonštrukcii, v ktorej sa na prvom a druhom nadzemnom podlaží nachádzajú prázdne priestory na ubytovanie a kancelárie. Požiarom bol zasiahnutá strešná konštrukcia a 2. nadzemné podlažie. Z dôvodu silného zadymenia museli hasiči zasahovať v dýchacích prístrojoch. Požiar sa podarilo uhasiť krátko pred siedmou hodinou ráno. Celé požiarovisko bolo prekontrolované termokamerou, ktorá nezaznamenala žiadne ďalšie skryté ohniská. Zasahovali príslušníci z hasičských staníc v Žiline, Rajci, zo Záchrannej brigády Hasičského a záchranného zboru v Žiline a členovia Dobrovoľného hasičského zboru obce Rajecké Teplice – Poluvsie. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X