Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Zrážka motorových vozidiel na Ivánskej ceste v Bratislave

Zrážka motorových vozidiel na Ivánskej ceste v Bratislave

Dnes krátko pred 6.30 hod. ráno bola ohlásená dopravná nehoda na Ivánskej ceste v Bratislave. Po príchode na miesto udalosti hasiči zistili, že ide o zrážku dvoch motorových vozidiel, pričom jedna osoba zostala zakliesnená vo vozidle. Hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku pomoc a zakliesnenú osobu vyslobodili pomocou hydraulického náradia. Na mieste udalosti zasahovali príslušníci z Bratislavy, ktorí vykonali na motorových vozidlách protipožiarne opatrenia a vytečené prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom.

Pre nedovolené spaľovanie vznikol požiar, ktorý zasiahol plochu 12 tisíc m2

Žilinských hasičov včera potrápil požiar rúbaniska, ktorý vypukol popoludní v katastri obce Ochodnica v okrese …