15 hasičov zasahovalo pri tragickej nehode na diaľnici D2

Dnes krátko pred pol siedmou ráno bola ohlásená dopravná nehoda nákladného vozidla na diaľnici D2 v smere z Lozorna do Bratislavy. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že ide o prevrátený kamión na boku a osobné motorové vozidlo na streche, pričom kamión blokuje oba jazdné pruhy diaľnice. Následkom dopravnej nehody sa zranili tri osoby, jedna osoba nehodu neprežila.
Zasahujúci hasiči z Malaciek a Bratislavy poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc, vykonali na vozidlách protipožiarne opatrenia a až doteraz pomáhali pri prevracaní kamiónu naspäť na kolesá. Momentálne hasiči smerujú späť na hasičské stanice.

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …