Pri rozsiahlom požiari budovy sa hasičom podarilo uchrániť majetok v hodnote 200 000 Eur

Ďalší pracovný týždeň je pre hasičov opäť veľmi náročný. Aj tentokrát boli hasiči z hasičskej stanice Topoľčany privolaní k rozsiahlemu požiaru budovy.

Na ulici Pod kalváriou v meste Topoľčany bol spozorovaný požiar budovy, v ktorej sa nachádzala predajňa náhradných dielov na nákladné autá. Ako uvádza hovorca KR HaZZ Nitra Michal Varga tento požiar budovy bol ohlásený krátko po 21:30 na operačné stredisko HaZZ. Pri požiari zasahovali siedmy hasiči z hasičskej stanice Topoľčany s tromi kusmi techniky.

„Na mieste sa nachádzal aj zisťovateľ príčin požiarov z OR HaZZ Topoľčany a kriminalistický vyšetrovateľ. Požiar hasiči zlikvidovali za približne jednu hodinu. Po príchode hasičov sa požiar nachádzal v prvom štádiu horenia. Pre veľké zadymenie hasiči zasahovali v dýchacích prístrojoch. V objekte sa nenachádzali žiadne osoby ani pri požiari nebol nikto zranený. Príčina požiaru je v štádiu vyšetrovania. Rýchlym zásahom a lokalizáciou požiaru sa hasičom podarilo uchrániť majetok v hodnote približne 200 000 eur“ – dopĺňa Varga.

Zdroj: KR HaZZ Nitra       Foto: KR HaZZ Nitra     Autor: Tomáš Bilik

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X