Home / PRÁVE TERAZ / Tucet hasičov zasahuje pri zrážke autobusu s osobným vlakom

Tucet hasičov zasahuje pri zrážke autobusu s osobným vlakom

Hasiči momentálne zasahujú pri zrážke osobného vlaku s prímestským autobusom, ktorá sa stala v Banskej Bystrici v mestskej časti Iliaš o 7.30 hod. Po zrážke skončil autobus s CNG pohonom prevrátený na boku, zo štyroch pasažierov sa zranili dvaja. Vo vlaku sa v čase nehody nachádzalo 34 osôb, ktoré neboli zranené. Banskobystrickí hasiči momentálne zamedzujú úniku plynu z autobusu, ktorý má poškodenú zadnú časť. Na mieste je 12 príslušníkov.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …