Home / PRÁVE TERAZ / Pri požiari domu v Komjaticiach zasahovali členovia DHZO Rastislavice

Pri požiari domu v Komjaticiach zasahovali členovia DHZO Rastislavice

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari rodinného domu v obci Komjatice, ktorý vypukol dnes pred pol deviatou ráno. Po príchode začali príslušníci s hasením a prieskumom domu, počas ktorého bola nájdená jedna uhoretá osoba bez známok života. Hasičom sa požiar podarilo zlikvidovať po približne pol hodine. Žiadne ďalšie osoby sa v dome nenachádzali, hasiči objekt momentálne odvetrávajú. Zasahujú profesionáli zo Šurian a dobrovoľní hasiči z Rastislavíc.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …