Nové vozidlá Iveco Daily si prevzalo 12 obcí v Košickom kraji

Dnes sa na hasičskej stanici v Košiciach uskutočnil slávnostný akt odovzdávania hasičskej techniky. Dvanásť obcí Košického kraja dostalo vozidlá Iveco Daily pre účely dobrovoľných hasičov.
Na odovzdávaní sa zúčastnili prezident Hasičského a záchranného zboru Pavol Mikulášek a prezident Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR Pavol Ceľuch.
Nové vozidlá si prevzali zástupcovia obcí Kysak, Kráľovce, Paňovce, Beniakovce, Zlatá Idka, Nováčany, Vtáčkovce, Gemerská Hôrka, Silica, Smižany, Smolník a Michaľany. Technika bude určená na ochranu životov, zdravia a majetku obyvateľov, ako aj posilňovanie intervenčných kapacít na regionálnej úrovni v jednotlivých obciach.