NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE.

Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár pplk. Ing. Adrián Mifkovič, je zárukou nového elánu. Som presvedčený, že HaZZ bude v dobrých rukách.
Novovymenovaný riaditeľ HaZZ má moju plnú dôveru.
Prácu hasičov považujem za celoživotnú službu, ktorá si vyžaduje veľkú obetu, odhodlanie, entuziazmus.
Príslušníci zboru pri práci často riskujú svoje životy, preto je dôležité, aby aj oni vnímali, že sú súčasťou tímu, na ktorý sa môžu spoľahnúť a tak spoločne vedeli zvládať nástrahy vyčíňania prírody či udalosti, ktorými sme skúšaní.
Verím, že pán Mifkovič spolu s celým vedením MV SR prispeje svojou odbornosťou a osobnosťou k zlepšeniu podmienok v HaZZ, pomôže nám vyriešiť mnohé úlohy a nastaviť procesy, ktoré nás nevyhnutne čakajú.
Verím tiež, že sa nám podarí obnoviť aj spoluprácu s Dobrovoľnou požiarnou ochranou SR a hasičskými jednotkami DHZO/DHZM a že tieto zmeny ocenia nielen príslušníci HaZZ, ale v konečnom dôsledku celé Slovensko.
Prajem p. Mifkovičovi aj touto cestou ešte raz veľa zdravia a odhodlania pri napĺňaní všetkých vízií, ktoré sme si dnes nastavili.

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments