Home / ZÁSAHY / Nitriansky kraj / Dopravná nehoda dodávky a osobného vlaku v Zemianskej Olči

Dopravná nehoda dodávky a osobného vlaku v Zemianskej Olči

Dnes tesne po piatej hodine ráno došlo k dopravnej nehode dodávky s osobným vlakom, ktorá sa stala na železničnom priecestí v Zemianskej Olči, okres Komárno. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že sa v dodávke nachádza 1 zakliesnená osoba a vo vlaku približne 13 cestujúcich, ktorí sa nezranili. Hasiči vyslobodili zranenú osobu z havarovanej dodávky a odovzdali ju zdravotníkom. Na miesto bol vyslaný aj evakuačný autobus HaZZ, ktorý cestujúcich previezol na najbližšiu železničnú stanicu. Pri udalosti zasahovali hasiči z Kolárova, Veľkého Medera a Komárna. Železničnú trať sa už podarilo sprejazdniť.

Pre nedovolené spaľovanie vznikol požiar, ktorý zasiahol plochu 12 tisíc m2

Žilinských hasičov včera potrápil požiar rúbaniska, ktorý vypukol popoludní v katastri obce Ochodnica v okrese …