Home / PRÁVE TERAZ / Bratislavskí hasiči zasahujú pri obrovskom požiari v Petržalke

Bratislavskí hasiči zasahujú pri obrovskom požiari v Petržalke

35 bratislavských hasičov momentálne zasahuje pri veľkom požiari autoservisu na Kaukazskej ulici v Petržalke. Požiar vypukol pred polnocou a rozšíril sa aj na vedľa stojacu budovu. Pri udalosti zasahujú hasiči zo všetkých bratislavských hasičských staníc, zo Záchrannej brigády HaZZ v Malackách a dobrovoľní hasiči z Ružinova, Petržalky a Rusoviec. Podľa predbežných informácií sa pri požiari nezranila žiadna osoba. Z dôvodu, že predbežnú škodu odhadol majiteľ objektu na viac ako 200 tisíc eur, smeruje na miesto expertízna skupina z PTEÚ MV SR. Hasiči sa momentálne snažia požiar lokalizovať.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Dopravná nehoda linkového autobusu

Hasiči zo Žiliny momentálne zasahujú pri dopravnej nehode linkového autobusu, ktorá sa stala v mestskej …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X