Home / PRÁVE TERAZ / Bratislavskí hasiči zasahujú pri obrovskom požiari v Petržalke

Bratislavskí hasiči zasahujú pri obrovskom požiari v Petržalke

35 bratislavských hasičov momentálne zasahuje pri veľkom požiari autoservisu na Kaukazskej ulici v Petržalke. Požiar vypukol pred polnocou a rozšíril sa aj na vedľa stojacu budovu. Pri udalosti zasahujú hasiči zo všetkých bratislavských hasičských staníc, zo Záchrannej brigády HaZZ v Malackách a dobrovoľní hasiči z Ružinova, Petržalky a Rusoviec. Podľa predbežných informácií sa pri požiari nezranila žiadna osoba. Z dôvodu, že predbežnú škodu odhadol majiteľ objektu na viac ako 200 tisíc eur, smeruje na miesto expertízna skupina z PTEÚ MV SR. Hasiči sa momentálne snažia požiar lokalizovať.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Čelná zrážka dvoch vozidiel v Piešťanoch

Piešťanskí hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. II/499 …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X