Home / PRÁVE TERAZ / Členovia DHZO Klokočov, Korňa a Turzovka zasahujú pri požiari rodinného domu

Členovia DHZO Klokočov, Korňa a Turzovka zasahujú pri požiari rodinného domu

Takmer 20 hasičov momentálne zasahuje pri požiari rodinného domu v katastri obce Klokočov, časť Klin. Požiar vypukol o štvrť na deväť ráno a doposiaľ si vyžiadal jednu zranenú osobu. Ide o batoľa, ktoré sa pri požiari intoxikovalo splodinami horenia a bolo prevezené do nemocnice. Pri požiari, ktorý stále nie je lokalizovaný, zasahujú profesionáli z Turzovky a členovia troch dobrovoľných hasičských zborov obcí z Klokočova, Korne a Turzovky.

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda v k.o. Jablonica

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X