Ďalší požiar bytu v Košiciach

Košickí hasiči momentálne zasahujú pri požiari, ktorý vypukol v obytnom dome na Obchodnej ulici v Košiciach. Požiar vznikol v byte na 4. poschodí, pravdepodobne sa rozvinul po zatiaľ neidentifikovanom výbuchu. Hasiči momentálne evakuujú obyvateľov bytovky do bezpečia a snažia sa uhasiť značne rozvinutý požiar. Pri udalosti zasahuje 30 hasičov s 9 kusmi hasičskej techniky.

AKTUALIZÁCIA, 22:30
Hasičom sa stále nepodarilo dostať pod kontrolu požiar bytu na Obchodnej ulici v Košiciach. Z bytového domu boli evakuovaní všetci obyvatelia, z ktorých traja sa intoxikovali splodinami horenia. Na mieste udalosti je pristavený evakuačný autobus HaZZ, v ktorom obyvatelia našli dočasné útočisko.

AKTUALIZÁCIA, 22:50
V byte na Obchodnej ulici v Košiciach zasiahnutom požiarom bola nájdená jedna usmrtená osoba. Hasiči stále pracujú na likvidačných prácach.