Desiatky hasičov zasahujú pri požiari na družstve v obci Topoľnica

Takmer 50 hasičov momentálne zasahuje pri požiari reziva a hranolov, ktorý vypukol dnes pred jedenástou doobeda na družstve v obci Topoľnica, okres Galanta. Požiar sa rozšíril na plochu cca. 200 x 300 metrov. Hasičom sa ho stále nepodarilo lokalizovať, na mieste udalosti bol zriadený aj riadici štáb. Pri požiari zasahuje 23 profesionálnych hasičov z Galanty, Šale, Serede a Trnavy s 9 ks hasičskej techniky a 15 dobrovoľných hasičov z Horných Salíb, Váhoviec a Gáňu s 3 ks techniky. Vzniknutá škoda spôsobená požiarom bola predbežne vyčíslená na 30 tisíc eur. Doposiaľ sa pri udalosti nikto nezranil.