Dnes skoro ráno zasahovali žilinskí hasiči pri požiari dvoch vozidiel

Dnes skoro ráno zasahovali žilinskí hasiči pri požiari dvoch vozidiel

Dnes po štvrtej hodine ráno boli hasiči zo Žiliny vyslaní na Kempelenovu ulicu v Žiline k požiaru dvoch áut. Hasiči po príjazde zistili, že horia osobné motorové vozidlá značky BMW a Suzuki SX4, pričom v obidvoch prípadoch požiar zasiahol motorovú časť a časť interiéru. Vplyvom sálavého tepla bolo čiastočne poškodené aj tretie vozidlo značky VW-Passat. Hasiči požiar uhasili za necelú hodinu, na miesto udalosti bol privolaný tiež zisťovateľ príčin vzniku požiarov. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

 

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X