Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú v Čuňove pri potopenom vozidle

Hasiči zasahujú v Čuňove pri potopenom vozidle

Bratislavskí hasiči momentálne zasahujú v Čuňove pri Danubiane, kde došlo k pádu auta do vody. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že sa auto nacházda približne 5 metrov od brehu. Vo vode bol aj čln, ktorý sa šofér vozidla snažil dostať na hladinu ešte pred udalosťou. Jedna osoba, ktorá sa v čase nehody nachádzala v aute, sa z vozidla dostala sama ešte pred príchodom hasičom. Skupine hasičov (potápačov) sa už podarilo ponorené vozidlo upevniť na oceľové lano, pomocou ktorého ho vytiahnu na breh. Pri udalosti zasahujú 11 hasiči z Petržalky, Hálkovej a Radlinského s 3 ks hasičskej techniky.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážnu dopravnú nehodu pri Ružomberku neprežila jedna osoba

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/59 …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE