Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú v Čuňove pri potopenom vozidle

Hasiči zasahujú v Čuňove pri potopenom vozidle

Bratislavskí hasiči momentálne zasahujú v Čuňove pri Danubiane, kde došlo k pádu auta do vody. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že sa auto nacházda približne 5 metrov od brehu. Vo vode bol aj čln, ktorý sa šofér vozidla snažil dostať na hladinu ešte pred udalosťou. Jedna osoba, ktorá sa v čase nehody nachádzala v aute, sa z vozidla dostala sama ešte pred príchodom hasičom. Skupine hasičov (potápačov) sa už podarilo ponorené vozidlo upevniť na oceľové lano, pomocou ktorého ho vytiahnu na breh. Pri udalosti zasahujú 11 hasiči z Petržalky, Hálkovej a Radlinského s 3 ks hasičskej techniky.

Vážnu dopravnú nehodu pri Ružomberku neprežila jedna osoba

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/59 …