Home / ZÁSAHY / Košický kraj / Košickí hasiči v noci zasahovali pri požiari osobného vozidla

Košickí hasiči v noci zasahovali pri požiari osobného vozidla

Košickí hasiči v noci zasahovali pri požiari osobného vozidla

V utorok 1. marca 2016 bol po druhej hodine po polnoci ohlásený požiar osobného motorového vozidla značky Audi na Dvorkinovej ulici v Košiciach. Zasahovali hasiči z hasičskej stanice v Košiciach s dvoma cisternami. Požiar bol v krátkom čase lokalizovaný a zlikvidovaný. Pri horení vozidla Audi došlo sálavým teplom k poškodeniu dvoch v blízkosti zaparkovaných vozidiel Hyundai a Citroen. Celková škoda na vozidlách bola predbežne odhadnutá na 11.500,-€. Pravdepodobnou príčinou vzniku požiaru bolo zapálenie vozidla neznámou osobou.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Tri zhorené traktory si vyžiadali škodu 150 tisíc eur

Dnes pred druhou hodinou ráno bol ohlásený požiar pracovných strojov v obci Horná Strehová, okres …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X