Home / ZÁSAHY / Košický kraj / Košickí hasiči v noci zasahovali pri požiari osobného vozidla

Košickí hasiči v noci zasahovali pri požiari osobného vozidla

V utorok 1. marca 2016 bol po druhej hodine po polnoci ohlásený požiar osobného motorového vozidla značky Audi na Dvorkinovej ulici v Košiciach. Zasahovali hasiči z hasičskej stanice v Košiciach s dvoma cisternami. Požiar bol v krátkom čase lokalizovaný a zlikvidovaný. Pri horení vozidla Audi došlo sálavým teplom k poškodeniu dvoch v blízkosti zaparkovaných vozidiel Hyundai a Citroen. Celková škoda na vozidlách bola predbežne odhadnutá na 11.500,-€. Pravdepodobnou príčinou vzniku požiaru bolo zapálenie vozidla neznámou osobou.

Tri zhorené traktory si vyžiadali škodu 150 tisíc eur

Dnes pred druhou hodinou ráno bol ohlásený požiar pracovných strojov v obci Horná Strehová, okres …