Home / ZÁSAHY / Košický kraj / Košickí hasiči v noci zasahovali pri požiari osobného vozidla

Košickí hasiči v noci zasahovali pri požiari osobného vozidla

Košickí hasiči v noci zasahovali pri požiari osobného vozidla

V utorok 1. marca 2016 bol po druhej hodine po polnoci ohlásený požiar osobného motorového vozidla značky Audi na Dvorkinovej ulici v Košiciach. Zasahovali hasiči z hasičskej stanice v Košiciach s dvoma cisternami. Požiar bol v krátkom čase lokalizovaný a zlikvidovaný. Pri horení vozidla Audi došlo sálavým teplom k poškodeniu dvoch v blízkosti zaparkovaných vozidiel Hyundai a Citroen. Celková škoda na vozidlách bola predbežne odhadnutá na 11.500,-€. Pravdepodobnou príčinou vzniku požiaru bolo zapálenie vozidla neznámou osobou.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Srnka prežila vďaka rýchlemu zásahu šamorínskych hasičov

Dnes pred obedom boli hasiči zo Šamorína vyslaní do katastra obce Štvrtok na Ostrove, kde …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X