Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Nočná činnosť DHZO Stupava

Nočná činnosť DHZO Stupava

Nočná činnosť DHZO Stupava

Napísal nám Ján Belačič z DHZO Stupava:

„V stredu (19.04.2017) sme boli o 19:59 vyzvaní na technický zásah za obcou Borinka, cesta k lokalite „Košariská“. Podľa prvotného hlásania znemožnili stromy, ktoré pod návalom ťažkého snehu spadli na cestu prejazd vozidiel, pričom mala zostať jedna osoba s osobným vozidlom uväznená na ceste. Prejazd našej techniky k uväznenému vozidlu bol niekoľko krát znemožnený z dôvodu spadnútych stromov na cestu. Preto 2 hasiči odstraňovali spadnuté stromy z cesty a ďalší 2 hasiči šli s lekárničkou pešo k uväznenému vozidlu. Po príchode k vozidlu bolo zistené, že sa v ňom nachádzajú 2 dospelé osoby a 1 dieťa, všetci boli bez zranení. Nakoľko v lokalite „Košariská“ za obcou Borinka žije celoročne niekoľko desiatok ľudí, bolo nutne komunikáciu spriechodniť. Počas zásahu ktorý trval 3 hodiny sme odstránili z cesty 22 spadnutých stromov a niekoľko väčších konárov.“ň

Foto: DHZO Stupava

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar motocykla na D4

Dnes po siedmej hodine ráno bol ohlásený požiar motocykla po dopravnej nehode s osobným automobilom …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE