Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Nočná činnosť DHZO Stupava

Nočná činnosť DHZO Stupava

Nočná činnosť DHZO Stupava

Napísal nám Ján Belačič z DHZO Stupava:

„V stredu (19.04.2017) sme boli o 19:59 vyzvaní na technický zásah za obcou Borinka, cesta k lokalite „Košariská“. Podľa prvotného hlásania znemožnili stromy, ktoré pod návalom ťažkého snehu spadli na cestu prejazd vozidiel, pričom mala zostať jedna osoba s osobným vozidlom uväznená na ceste. Prejazd našej techniky k uväznenému vozidlu bol niekoľko krát znemožnený z dôvodu spadnútych stromov na cestu. Preto 2 hasiči odstraňovali spadnuté stromy z cesty a ďalší 2 hasiči šli s lekárničkou pešo k uväznenému vozidlu. Po príchode k vozidlu bolo zistené, že sa v ňom nachádzajú 2 dospelé osoby a 1 dieťa, všetci boli bez zranení. Nakoľko v lokalite „Košariská“ za obcou Borinka žije celoročne niekoľko desiatok ľudí, bolo nutne komunikáciu spriechodniť. Počas zásahu ktorý trval 3 hodiny sme odstránili z cesty 22 spadnutých stromov a niekoľko väčších konárov.“ň

Foto: DHZO Stupava

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar administratívnej budovy na Komenského ulici v Žiline

Hasiči boli včera pred polnocou vyslaní k požiaru budovy na Komenského ulici v Žiline. Po …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE