Home / PRÁVE TERAZ / Od rána vykonali hasiči takmer 80 výjazdov k dopravným nehodám

Od rána vykonali hasiči takmer 80 výjazdov k dopravným nehodám

Od rána vykonali hasiči takmer 80 výjazdov k dopravným nehodám

Hasiči počas celého dňa zasahujú pri desiatkach dopravných nehôd, ktoré spôsobilo silné sneženie a poľadovica. Od 5.30 hod. doposiaľ vykonali 79 výjazdov k dopravným nehodám rôzneho charakteru. Najčastejšie pomáhajú v Trnavskom kraji, kde sa stalo 18 dopravných nehôd. V Nitrianskom kraji zasahovali 14 – krát, v Košickom kraji 13 – krát, v Banskobystrickom kraji 10 – krát, v Trenčianskom kraji 9 – krát, v Žilinskom kraji 7 – krát, v Prešovskom kraji 5 – krát, v Bratislavskom kraji 3 – krát.

Ďalšia reťazová dopravná nehoda viacerých vozidiel sa stala na 118 kilometri diaľnice D1 smerom na Žilinu v katastri obce Chocholná. Podľa predbežných informácií sa na mieste zrazilo 5 nákladných a 6 osobných vozidiel, 2 zranené osoby boli z miesta nehody odvezené záchrannou zdravotnou službou. Úsek diaľnice je v tomto smere úplne neprejazdný.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Z Oravskej Lesnej odchádza časť hasičskej techniky

V týchto chvíľach odchádzajú z Oravskej Lesnej príslušníci zo Záchranných brigád HaZZ v Žiline, Malackách …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X