Home / PRÁVE TERAZ / Od rána vykonali hasiči takmer 80 výjazdov k dopravným nehodám

Od rána vykonali hasiči takmer 80 výjazdov k dopravným nehodám

Od rána vykonali hasiči takmer 80 výjazdov k dopravným nehodám

Hasiči počas celého dňa zasahujú pri desiatkach dopravných nehôd, ktoré spôsobilo silné sneženie a poľadovica. Od 5.30 hod. doposiaľ vykonali 79 výjazdov k dopravným nehodám rôzneho charakteru. Najčastejšie pomáhajú v Trnavskom kraji, kde sa stalo 18 dopravných nehôd. V Nitrianskom kraji zasahovali 14 – krát, v Košickom kraji 13 – krát, v Banskobystrickom kraji 10 – krát, v Trenčianskom kraji 9 – krát, v Žilinskom kraji 7 – krát, v Prešovskom kraji 5 – krát, v Bratislavskom kraji 3 – krát.

Ďalšia reťazová dopravná nehoda viacerých vozidiel sa stala na 118 kilometri diaľnice D1 smerom na Žilinu v katastri obce Chocholná. Podľa predbežných informácií sa na mieste zrazilo 5 nákladných a 6 osobných vozidiel, 2 zranené osoby boli z miesta nehody odvezené záchrannou zdravotnou službou. Úsek diaľnice je v tomto smere úplne neprejazdný.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Dopravná nehoda linkového autobusu

Hasiči zo Žiliny momentálne zasahujú pri dopravnej nehode linkového autobusu, ktorá sa stala v mestskej …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X