Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Osobné auto zostalo po dopravnej nehode v priekope

Osobné auto zostalo po dopravnej nehode v priekope

Včera v neskorých večerných hodinách bola ohlásená dopravná nehoda motorového vozidla na štátnej č. I/2 medzi obcami Veľké Leváre a Malacky. Prieskumom bolo zistené, že ide o osobné motorové vozidlo v priekope pri hlavnej ceste, ktoré narazilo do betónového mosta. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Malackách. Pri dopravnej nehode sa zranila jedna osoba, ktorú hasiči z havarovaného vozidla vyslobodili a poskytli jej predlekársku prvú pomoc. Na havarovanom vozidle potom vykonali protipožiarne opatrenia.

Tlačové správy

Hasiči v noci zasahovali pri vážnej dopravnej nehode vo Váhovciach

Včera (22. mája 2017) krátko pred polnocou bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla, ktoré …