Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Osobné auto zostalo po dopravnej nehode v priekope

Osobné auto zostalo po dopravnej nehode v priekope

Osobné auto zostalo po dopravnej nehode v priekope

Včera v neskorých večerných hodinách bola ohlásená dopravná nehoda motorového vozidla na štátnej č. I/2 medzi obcami Veľké Leváre a Malacky. Prieskumom bolo zistené, že ide o osobné motorové vozidlo v priekope pri hlavnej ceste, ktoré narazilo do betónového mosta. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Malackách. Pri dopravnej nehode sa zranila jedna osoba, ktorú hasiči z havarovaného vozidla vyslobodili a poskytli jej predlekársku prvú pomoc. Na havarovanom vozidle potom vykonali protipožiarne opatrenia.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Tri zhorené traktory si vyžiadali škodu 150 tisíc eur

Dnes pred druhou hodinou ráno bol ohlásený požiar pracovných strojov v obci Horná Strehová, okres …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X