Home / PRÁVE TERAZ / Požiar bytu v Handlovej

Požiar bytu v Handlovej

Hasiči z Prievidze boli dnes o jednej popoludní vyslaní k požiaru bytu na Partizánskej ulici v Handlovej. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že horí v kuchyni v byte na 5. poschodí. Hasiči evakuovali z celého objektu približne 20 obyvateľov a privolali záchrannú zdravotnú službu. Nikto z evakuovaných sa nezranil. Požiar, ktorý vznikol z pripálenej stravy na sporáku, sa podarilo úplne zlikvidovať po pol hodine.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Po dopravnej nehode skončilo auto na streche, zranenia utrpeli 2 osoby

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode jedného osobného vozidla, ktorá sa stala v Považskej Bystrici …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X