Home / PRÁVE TERAZ / Požiar garsonky v Čiernej nad Tisou neprežila jedna osoba

Požiar garsonky v Čiernej nad Tisou neprežila jedna osoba

Hasiči z Kráľovského Chlmca momentálne zasahujú pri požiari v bytovom dome na Školskej ulici v Čiernej nad Tisou. Tesne pred pol piatou tam v jednej z garsoniek na 1. poschodí vypukol požiar. Hasiči po príchode na miesto evakuovali obyvateľov šiestich bytov na voľné priestranstvo. Po prieskume požiariska objavili hasiči jednu osobu, ktorá nejavila známky života. Hasiči sa momentálne snažia požiar lokalizovať.

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Odovzdávanie ocenení – Rád svätého Floriána a Rád čestného hasičstva

V pondelok, 7. septembra 2020, sa v zasadacej miestnosti Domu Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR uskutočnilo …

X